Головна
Головна
Головна
Мотокультиватори
Мотокультиватори
Навісне обладнання
Мотоблок
Виготовлення металоконструкцій
Головна
Фото

Опис.

Мотоблок призначений для виконання агротехнічних операцій з обробки землі: оранка, культивація (фрезерування), нарізка борозен, підгортання, садіння та викопування корнеплодів, боронування землі на присадибних ділянках і в фермерських господарствах.

Мотоблок - це універсальна машина з потужною конструкцією може бути використана і в якості простого культиватора.

Коробка передач мотоблока має дві швидкості вперед і одну назад. Вона оснащена дуже зручним механізмом вмикання, що забезпечує її безшумну та надійну роботу у порівнянні з аналогами.

Універсальний адаптер дозволяє використовувати широкий асортимент навісного обладнання. Ви зможете впоратися з будь-якою роботою в саду та огороді. Тим паче, що мотоблок може обслуговувати ті ділянки та території, до яких не має доступ міні-трактор через розміри і маневреність.

Комплектуючи мотоблок спеціально розробленим навісним знаряддям можна перевозити вантажі (до 500 кг), проводити косіння трави на сіно, прибирати територію наприклад від снігу та опалого листя.

Навісне обладнання - це не просто додаткові можливості, а необхідність. Щоб підібрати та купити якісне навісне обладнання до вашого мотоблоку або мотокультиватору зателефонуйте за номером телефону: (067) 974-45-24 або пишіть нам на e-mail: eduardpolyak@mail.ru  і  ми відповімо на всі Ваші питання.


Основні технічні характеристики:


Габаритні розміри, мм 390х800х1070
Маса, кг 78 
Ширина, мм (кількість фрез 2х4х6) 300х600х1000
Глибина, мм 150-250
Кількість передач (вперед / назад) 2 / 1 
Двигун Honda, к.с. 6,5 
Робочий об'єм, см3 196 
Тип пального Бензин А-92
Витрата палива, г / к.с. х год. 290 
Об'єм паливного бака, л 6,5 
Об'єм картера двигуна, л

0,6 


 

BRIGGS & STRATTON
Потужність
6,75 к.с.
Число обертів
3500 об/хв
 Уникальных: За месяц: За неделю:0 Сегодня:   This page writen by VIRt ©2009 Faelon