Головна
Головна
Головна
Мотокультиватори
Мотокультиватори
Навісне обладнання
Мотоблок
Виготовлення металоконструкцій
Головна

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Завантажити відео
Фото

Основні технічні характеристики

Ширина захвату, мм 600
Глибина обробітку, мм до 300
Габаритні розміри, мм 600x300
Маса, кг 15

Опис

Активна фреза призначена для установки на мотокультиватор МК-156, мотоблоки та мотокультиватори інших виробників. Це навісне устаткування дозволяє легко перетворити ущільнений грунт на однорідний, добре підготовлений для висадження рослин, а також ефективно прополювати бур'яни, виконуючи роль культиватора.

Ножі фрезерного культиватора беруть участь в двох рухах: разом з культиватором поступально рухаються вперед. При цьому культиватор під час роботи фрези переміщається поступально зі швидкістю до 1 м/с. Таке істотне перевищення швидкості обертання над швидкістю поступальної ходи забезпечує стабільну і ефективну культивацію грунту.

Активна фреза для мотокультиваторів та мотоблоків забезпечує високоефективну прополку і попередню обробку (оранку) грунту, що забезпечується за рахунок декількох зубів на ножах, розгорнутих під різними кутами, завдяки чому з'являється можливість ефективно подрібнювати бур'яни і їх кореневу систему.

Фреза підключається до осьового механізму мотокультиватора (мотоблока), що полегшує хід машини при оранці і мінімізує зусилля. Фрези обертаються за рухом культиватора.

Ножі виготовляються з інструментальної сталі з подальшою термообробкою.

Спеціальна, шаблевидна форма ножів значно підвищує ефективність роботи фрези.

Щоб підібрати і купити якісне навісне обладнання до вашого мотоблоку або мотокультиватору зателефонуйте за телефоном: (067) 974-45-24 або пишіть на е-mail: eduardpolyak@mail.ru, і ми надамо відповідь на всі Ваші запитання!

 

BRIGGS & STRATTON
Потужність
6,75 к.с.
Число обертів
3500 об/хв
 Уникальных: За месяц: За неделю:0 Сегодня:   This page writen by VIRt ©2009 Faelon